Dołącz do mobilnej rewolucji nabywając domenę .mobi lub skup całą swoją aktywność społecznościową w jednej domenie .im.

 Carlow, Irlandia – 23 września 2009 – Blacknight Solutions, najlepszy i najdynamiczniej rozwijający się irlandzki rejestrator domen internetowych oraz dostawca usług hostingowych, rozpoczął globalną wyprzedaż domen .mobi i .im. Dzięki bezprecedensowo niskim cenom, firmy i osoby prywatne mogą odcisnąć swój ślad w mobilnej sieci.

Przez ograniczony okres czasu, klienci mogą rejestrować domeny .mobi za jedyne 6.75 Euro – najniższą w w dniu dzisiejszym cenę na rynku. Mogą także zarejestrować jeszcze ciepłe domeny .im za jedyne 4.95 Euro – sporo oszczędzając w porównaniu do normalnych cen sięgających 45 Euro.

Domeny .mobi to świetne narzędzie dla firm szukających możliwości ekspansji w krąg mobilnego internetu – zdecydowanie najdynamiczniej rozwijającego się sektora globalnej sieci. Domeny .mobi pozwalają na poszerzenie kręgu odbiorców o użytkowników telefonów komórkowych, takich jak iPhone, Blackberry urządzeń wyposażonych w system Google Android i innych. Dzięki domenie .mobi można łatwo oddzielić serwis przeznaczony dla urządzeń mobilnych od głównej działalności internetowej.

“Nasi klienci mają coraz to nowe pomysły na wykorzystanie domen .mobi” mówi Michele Neylon, założyciel i dyrektor zarządzający Blacknight. “Zaczynając od serwisów przystosowanych do urządzeń mobilnych, po całe korporacje zajmujące się Web 2.0, jesteśmy pod wrażeniem tego, co są oni w stanie zrobić z domenami .mobi”.

Przy okazji wielkiej wyprzedaży domen .mobi, Blacknight prowadzi także promocję na domeny .im, świetnie nadające się do stworzenia internetowej wizytówki lub miejsca, dającego dostęp do wszystkich profili w serwisach społecznościowych.

“Wiele osób wykorzystuje domeny .im, aby skupić w jednym miejscu całą ich aktywność w serwisach społecznościowych, zamiast odsyłać poznane osoby do Twittera, Facebooka czy komunikatora internetowego” mówi M. Neylon. “Wystarczy adres w domenie .im, pod którym znajdą się linki do całej Waszej aktywności internetowej”.

Blacknight szybko staje się jednym z wiodących światowych dostawców usług hostingowych i rejestratorów domen internetowych, z rosnącym zaangażowaniem na rynku europejskim. Firma otrzymała ostatnio akredytację ICANN, pozwalającą jej na rozszerzenie swojej oferty o kolejne domeny.

“Naszym celem zawsze było oferowanie klientom jak najlepszych usług po najrozsądniejszych cenach”, mówi M.Neylon. “Jeśli macie problemy, możecie na nas polegać, a my z przyjemnością pomożemy. Dużo zainwestowaliśmy w najlepszą obsługę klienta – w końcu tylko to się liczy”.

Ceny domen .mobi w innych walutach (według kursu z 20 września 2009):

6.75 Euro / 9.91 USD / 6.11 GBP

Ceny domen .im w innych walutach (według kursu z 20 września 2009):

4.95 Euro/ 7.27 USD/ 4.48 GBP

Blacknight Internet Solutions Ltd (w skrócie Blacknight), założona w 2003 r., jest firmą o stuprocentowym irlandzkim kapitale, specjalizującą się w usługach hostingowych i kolokacji dla małego jak i globalnego biznesu.

Blacknight to wiodący rejestrator domen na rynku europejskim. W roku ubiegłym uzyskał akredytację ICANN, dzięki której może oferować domeny po znacznie niższych cenach.

Serwery Blacknight znajdują się w dwóch największych irlandzkich centrach danych w Dublinie. Liczba domen na nich utrzymywanych rośnie bardzo szybko. Firma zapewnia niezawodne usługi i pomoc techniczną, którym nie dorówna żaden inny dostawca w tej branży.

Search for your perfect domain name...